Zrubový dom

Home  >>  Galéria  >>  Zrubový dom

Zrubový dom

Aj vy chcete ochutnať čaro drevených zrubov, praskajúceho krbu a nezabudnuteľnú atmosféru z pobytu vo Vysokých Tatrách? Potom ste presne našli to, čo hľadáte. Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v 3 krásnych drevených zrubových domčekoch s celkovou kapacitou 12 osôb a parkovaním v ich priamej blízkosti. Pri ich stavbe boli použité čisté prírodné materiály, ktoré sú ošetrované bio nátermi. Počas príjemných dní strávených v zruboch môžete využívať aj zľavy do Wellness Hotela Nezábudka, ktorý sa nachádza v Tatranskej Štrbe.

***

Zrubový dom malý

Útulný, malý zrubový domček vhodný pre 2 osoby. Celý interiér je vkusne prispôsobený Vášmu pohodliu. Samozrejmosťou je TV prijímač, kuchynský kút vybavený mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Kúpeľňa s vlastným sociálnym zariadením, umývadlom a sprchovacím kútom, štýlovo doplnená mozaikovou výzdobou.

***

Zrubový dom stredný

Priestranný jednopodlažný zrubový dom vhodný pre 4 osoby. Vkusne prispôsobený interiér ponúka obývaciu miestnosť s krbom, posedením a TV prijímačom. Tá je prepojená s jedálenskou časťou a kuchynským kútom zariadeným chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a varnou doskou. Uzatvárateľná spálňa je vhodná pre 2 osoby. Možnosť vytvorenia ďalších 2 lôžok formou rozkladacej sedacej súpravy v obývacej miestnosti. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

***

Zrubový dom veľký

Majestátny dvojpodlažný zrubový dom vhodný pre 5 osôb. Na prízemí je k dispozícii obývacia miestnosť s krbom, posedením a TV prijímačom, ktorá je prepojená s jedálenskou časťou a kuchynským kútom vybaveným chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou, doplnená mozaikovou výzdobou. Na prízemí je aj samostatne uzatvárateľná spálňa vhodná pre 2 osoby. Na poschodí je ďalšia spálňa s manželskou posteľou. Možnosť vytvorenia ďalšieho lôžka formou rozkladacej sedacej súpravy v obývacej miestnosti.