foodeez-default-slider-image

Vysoké Tatry

Foodies-Restaurant-WordPress-Theme-Lite

Vitajte vo Vile Maria!

Naša Vilka sa nachádza v podtatranskej obci Tatranská Kotlina, situovanej na úpätí Belianskych Tatier. Tiché prostredie poskytuje príjemný relax počas zimnej, či letnej sezóny. Vila Maria je novozrekonštruovaná nemecká vilka, postavená začiatkom 20. storočia. Poskytujeme ubytovanie bez stravy.

K dispozícii sú nadštandardné rodinné izby a zrubové domčeky, zariadené vlastnou kúpeľňou. Za budovou je tenisový kurt, vhodný nielen pre tenisové ale aj rôzne loptové hry, či iné aktivity.

Tatranská Kotlina je východiskovým bodom pre návštevu Belianskej jaskyne, vhodnej aj na liečebné pobyty. Taktiež je východiskovým bodom pre rôzne turistické chodníky – Veľké biele pleso, Chata Plesnivec, Kopské sedlo, Dolina siedmych prameňov. Cyklistický chodník, ktorý spája Tatranskú Kotlinu so Spišskou Belou, v celkovej dĺžke 9 km je vhodný aj pre korčuliarov. V blízkosti našej Vily sa nachádza Spider park s rôznymi lanovými prekážkami, vhodný ako pre deti, tak aj pre dospelých.

Najbližšie lyžiarske stredisko Bachledová dolina je vzdialené iba 6 km. Tatranská Lomnica s nezabudnuteľným Sedlom iba 7 km. Termálne kúpaliská si môžete celoročne vychutnať v neďalekom Vrbove, alebo v Aquaparku v Poprade. Blízky región Spiša ponúka mnoho historických ako aj kultúrnych vyžití.

Srdečne Vás vítame v našej Vilke a prajeme Vám, aby ste si dobre oddýchli a cítili sa u nás čo najpríjemnejšie.

***

Ráčte vstúpiť.